İsmet Mobi̇lya Trend Ürünler Ve Tasarımlar İle Mobi̇lya Dünyasında Li̇derli̇k
Buradasınız: Anasayfa / İsmet Mobi̇lya Trend Ürünler Ve Tasarımlar İle Mobi̇lya Dünyasında Li̇derli̇k
İsmet Mobi̇lya Trend Ürünler Ve Tasarımlar İle Mobi̇lya Dünyasında Li̇derli̇k
Mobilyanızı tamamen istekleriniz doğrultusunda size özel tasarım ve ölçülerde üretiyoruz..
Mutfak Dekorasyon

Mutfak Dekorasyon

İnşaat ve Dekorasyon alanında deneyimli ve profesyonel bir firma olan İsmet Mobilya Mutfak ve Mimarlık Hizmetleri, siz değerli müşterilerimize Keles bölgesinde Mimarlık ve Dekorasyon hizmeti vermektedir.

Membran Kapak

Membran Kapak

Membran kapak, PVC membranların tek yüz ham MDF yüzeyine preslenmesi ile elde edilen kapak türüdür. Membran kapakların imalatında kullanılan PVC membranlar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış, antibakteriyel ve sağlıklı folyolardır. Kansejoren madde içermezler

Lake Kapak Üretimi

Lake Kapak Üretimi

Basitçe açıklamak gerekirse, ki bence gerekiyor çünkü hiçbirimiz teknik detaylarda boğulmak istemeyiz Lake kapak nedir? MDF (ahşap kalıntılarının parçalanarak life dönüştürülmesinin ardından, yüksek ısı ve basınçla sıkıştırılan ahşap ürüne MDF denir) üzerine astarlama yapıldıktan sonra istenilen renkte boya ile boyanarak yapılan dolap kapaklarıdır.

CNC Kesim ve Yüzey İşlemi

CNC Kesim ve Yüzey İşlemi

CNC ahşap yönlendirici; ahşaba şekil veren ve istenilen boyutlarda otomatik olarak kesen makinelerdir. 3D hareket için Kartezyen sistemi üzerinde çalışır. CNC ahşap tezgâhı ile kesme, yönlendirme, oyma, delme, taşlama gibi işlemler kolayca yapılır. ahşap CNC tezgahı 

Lazer Kesim

Lazer Kesim

Sac metal şekillendirme talepleriniz için CNC lazer kesim hizmetleri sunuyoruz: alüminyum, çelik ve paslanmaz çelik gibi malzemelerle yüksek hassasiyette kesme, delme ve kazıma işlemlerini hızla gerçekleştirin. CO2 ve Fiber lazer kesim makineleriyle üretilen parçalara talep üzerine kaplama, ısıl işlem ve diğer ardıl işlemler uygulanabilir.

Lazer Yüzey İşlem

Lazer Yüzey İşlem

Lazer yüzey sertleştirme, içeriğinde %0,2'den fazla karbon bulunan çeliklere ve dökme demirlere uygulanan bir ısıl işlem prosesidir. Sertleştirme işlemi için parça yüzeyi ergime sıcaklığının altında bir değere kadar (900-1400℃), saniyede 1000K sıcaklık artışı ile ısıtılır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın